Днями у навчально-виховному комплексі «ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с.Городок» –


Днями у навчально-виховному комплексі «ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с.Городок» – філії опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Прилісне» Ірина Констанкевич зустрілася з освітянами та головою Прилісненської ОТГ Ігорем Терещенком. Участь в обговоренні освітянських питань взяли також голова Волинського УКРОПу, радник голови Волинської обласної ради Вячеслав Рубльов, заступник голови правління фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Орест Маховський.

Ірина Мирославівна зазначила, що Прилісненська ОТГ демонструє ефективну командну роботу.

«Одне із найголовніших питань – проблема фінансування опорних шкіл, оскільки заклад не отримав передбачених у бюджеті коштів. А відтак, зміни, які передбачені законом України «Про освіту» не можуть бути втіленими у життя».

Для вирішення даного питання Ірина Мирославівна подала депутатський запит у Міністерство освіти та науки та Міністерство фінансів України.

У ході обговорення проблематики шкіл Прилісненської ОТГ порушувалися питання добудови 4 класних кімнат у школі в селі Лишнівка, перекриття даху Серхівської школи, утеплення Галузіївського загальносвітнього закладу, придбання шкільних автобусів та оснащення комп’ютерного класу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Городок.

Додамо, що незабаром у школі села Городок Маневицького району встановлять новий котел. Це стало можливим завдяки народному депутату Ірині Констанкевич, з ініціативи та за поданням якої з держбюджету виділи необхідну суму на таке обладнання. А це 270 тисяч гривень. Надійшли вони в останніх числах минулого року. Такий же котел невдовзі встановлять і у школі села Лишнівка. Нині триває перевірка ради Прилісненської об’єднаної територіальної громади щодо освоєння державних коштів. А тому початок процесу з їх освоєння затягується.

Зауважимо, що Ірині Констанкевич вдалося залучити вже 8 млн гривень на розвиток освіти чотирьох районів 23 виборчого округу – Маневицького, Любешівського, Ківерцівського та Камінь-Каширського.