top of page

ДОПОМОГА ВІД ПАРТНЕРІВ: НА КОГО ПОКЛАДАТИСЯ УКРАЇНІ?


Українська та американська розвідка говорять про те, що Росія може готувати повномасштабне вторгнення на територію України.

Хто є партнером нашої держави у контексті реагування на безпекові виклики? Відповідь на це питання народна депутатка Ірина Констанкевич, членкиня групи «Партія «За майбутнє» шукала під час телеефіру на «4 каналі».

У ЄС заявили, що не допоможуть Україні військами у разі вторгнення Росії. Однак Україна отримає політичну, дипломатичну, економічну й фінансову підтримку європейських партнерів.

Велика Британія готова оперативно направити до України 600 своїх військовослужбовців у разі наступу Росії. «Така заява Лондона звучить обнадійливо. Сигнали підтримки від держав-партнерів – бачимо. Проте, масштаби допомоги – мінімальні», - зазначає Ірина Констанкевич

Як діяти Україні? Ірина Мирославівна вважає, що комплексно.

«По-перше, сфокусуватися на оборонно-промисловому напрямку. Потрібно подбати про нарощування спроможностей. По-друге, не варто забувати про «любов» Кремля до інформаційних воєн. Варто бути готовими до різних провокацій та вчасно на них реагувати», - розповіла народна обраниця.

Як депутат-мажоритарник, яка представляє Волинь, Ірина Констанкевич точно знає, що у прикордонних районах Україна не присутня у інформаційному та медійному просторі. Донедавна, на Камінь-Каширщині та Любешівщині був відсутній український мовник. Важливим елементом у інформаційній війні з Кремлем є підтримка локальних мовників.

Comments


bottom of page