top of page

«ДОПОМОЖІТЬ НАМ РІДНЕНЬКА, БО ПРО НАС ВСІ ЗАБУЛИ», - ЖИТЕЛІ СЕЛА МАЛІ ГОЛОБИ ДО НАРДЕПА


Село Малі Голоби на окраїні Камінь-Каширського району. Тут немає ні школи, ні клубу, ні дороги… Сьогодні з робочим візитом сюди завітала народний депутат Ірина Констанкевич. Маленька кімнатка сільського ФАПу не могла вмістити всіх охочих поспілкуватися з нардепом, бо ж люди знають, що жодне їх звернення не залишиться без уваги. Насамперед Ірина Мирославівна подякувала селянм за те, що попри буденні справи знайшли час зустрітися з нею, а також за підтримку, адже на виборах 2016 року понад 80 відсотків жителів села Малі Голоби довірилися Ірині Констанкевич.

Люди тут у відчаї, бо заледве зводять кінці з кінцями, роботи немає, школи немає, клубу немає, хоч сідай та плач. Селяни кажуть вже не вірять, що у цій державі колись стане жити краще, а ця влада вже зовсім «озвіріла» із цінами, тарифами, реформами.

Ірина Констанкевич наголосила, що нині сподіватися на допомогу від держави не доводиться, а тому треба ставати господарями на своїй землі. Вже 23 грудня відбудуться вибори до ОТГ, де буде можливість обрати для себе справжнього господаря, який не буде турбуватися про власні статки, а працюватиме на благо громади.
«У мене пенсія 1500 гривень, я не маю можливості навіть ліків собі купити, скоро з голоду тут будемо помирати. Допоможіть нам рідненька, бо про нас всі забули», - не стримувала сліз місцева бабуся.

Ірина Констанкевич не залишає жителів села «сам на сам» із їх проблемами. Вже вдалося замінити вікна в місцевому ФАПі, незабаром на прохання жителів буде облаштована зупинка громадського транспорту. Люди ще довго не відпускали свого нардепа, бо в кожного болить своє: комусь не вистачає мізерної пенсії, інші просять допомоги на лікування, а треті прийшли, бо просто хочуть бути почутими…

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page