top of page

ДОРОГА НА ЯКУ СТУПИВ ПРЕЗИДЕНТ ПОЗНАЧЕНА КАПКАНАМИ, - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРО «ФОРМУЛУ ШТАНМАЄРА»


Ми сьогодні сподівалися побачити Президента у Верховній раді аби обговорити вчорашню заяву, з приводу тих подій що відбуваються. На жаль, той формат, який був запропонований не вдовольнив ні парламентарів, ні суспільство.

Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявила народний депутат Ірина Констанкевич коментуючи так звану «формулу Штанмаєра», яка була підписана у Мінську.

«Маю надію, що заява парламентських груп і фракцій про те, що має бути комунікація Президента щодо таких важливих заяв зовсім в іншому форматі є потрібною і Президент нас почує», - каже нардеп.

Ірина Констанкевич переконана, що та дорога на яку ступив Президент позначена капканами і гра яка нав’язана нам є сценарієм Росії, адже не розуміти, що попереду глухий кут, це жити в якомусь світі ілюзій або свідомо ставати на цю небезпечну стежку

«Наша депутатська група «За майбутнє» вважає, що попереду мав би бути безпековий блок, а другою частиною мав бути політичний аспект. На жаль ми забуємо уроки минулого про те, як непросто ми здобували свою суверенність і незалежність та як легко її можна втратити. І з цього приводу я хотіла б навести цитату українського класика Миколи Хвильвого: «Отож, чи є розуміння куди йдемо і усвідомлена відповідальність за результат?», - заявила Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

コメント


bottom of page