ДОТОРКНУТИСЬ ДО ПРЕКРАСНОГО: У ЛУЦЬКУ ВІДКРИЛАСЬ ВИСТАВКА ЛЕСІ КАСПРУК


Вчора у стінах Художнього музею у місті Луцьку відбулася виставка волинської художниці і педагога Лесі Каспрук «Митець і місто: відкриваємо імена».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ ВІДКРИЛИ НОВИЙ МУЗЕЙ

Лучанка – талановита, розумна, інтелігентна, красива й стильна… Вона цікава, як своїм сучасникам, так і нинішнім лучанам. Виставка дозволить вперше побачити творчі напрацювання художниці впродовж півстоліття – творчість майстра як живописця, графіка, театрального художника та педагога. На виставці було представлено більша ста художніх творів виконані у різних стилях.
Автор ідеї та наукової концепції виставки заступник директора з наукової роботи Волинського краєзнавчого музею Євгенія Ковальчук.

"Я знаю Лесю Павлівну з дитинства, і я знала, що вона малювала. Я їй тягала, вибачте за слово, ці півонії, ці гладіолуси, навіть одна акварелька називається "гладіолуси Жені". Але я не думала, що настільки багато створено", - розповідає Євгенія Ковальчук.

На виставці зібрались чимало мистецтвознавців, друзів, колег художниці та поціновувачів її творчості, які найтеплішими словами згадували Лесю Каспрук.

«Леся Каспрук – без перебільшення гордість нашого краю, яка жила і творили у нас на Волині вклавши у свої роботи часточку себе, а ми сьогодні свідомі того, що маємо не забувати найкращих волинських митців», - наголосила народний депутат Ірина Констанкевич. 

Проект був реалізований за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», в рамках програми «Культура і духовність».

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook