top of page

Дощові паводки на Волині


Протягом червня-липня в області випала значна норма опадів. Зокрема, починаючи з 21 червня 2020 року на територіях Любомльського, Шацького, Ковельського, Турійського, Старовижівського, Ратнівського, Камінь-Каширського та Любешівського районів випали понаднормові опади, що спричинили підтоплення та завдали збитків сільськогосподарським угіддям.

До народної депутатки Ірини Констанкевич зверталися жителі 23 округу з проблемою підтоплень посівних площ. На депутатське звернення, яке скеровувала Ірина Констанкевич, надійшла відповідь від голови обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка.

Станом на 13 липня площа підтоплень у районах становить 16 340 га (в агроформуваннях - 1 834 га, у господарських населеннях - 14 506 га посівних площ).

Було проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За попередніми результатами, ситуація відноситься до місцевого рівня, оскільки площа підтоплень становить менше 10% до посівних площ області(2,7%).

«Коли обласна адміністрація отримає узагальнену інформацію від районних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде вирішене питання по виділенню коштів з місцевих бюджетів для подолання наслідків підтоплень», - інформує Ірина Констанкевич.

Comments


bottom of page