top of page

Діри у місцевих бюджетах... надумані?


У кінці січня 2017 року прокотилася хвиля невдоволення серед працівників первинної ланки медицини Маневицького району. Близько сотні обурених людей прийшло під стіни Маневицької райдержадміністрації із вимогами зберегти робочі місця в ФАПах та лікарських амбулаторіях району. Своєю чергою, районне керівництво стверджувало, що стало заручником ситуації, бо недофінансування по медицині в районі сягає  6 мільйонів гривень. Найоптимальніший вихід ситуації, на думку чиновників, - скоротити штат.

З1 січня відбулася зустріч медиків у Маневицькій райдержадміністрації з головою райдержадміністрації Андрієм Линдюко,головою районної ради Анатолієм Мельником , народним депутатом України Іриною Констанкевич, депутатами райради, сільськими головами та Головою Прилісненської ОТГ. Вирішили, що кошти шукатимуть разом, спільними зусиллями.

Відтак до  народного депутата Ірини  Констанкевич надійшло письмове звернення від колективу Маневицького районного центру первинно-санітарної медицини з проханням посприяти щодо фінансуванняі їхньої галузі. Депутат звернулася із цією проблемою до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та попросила виділити для Волинь додатковий стабілізаційний фонд. Відповідь отримала зовсім неочікувану – станом на 1 лютого у районному бюджеті залишилося 18 мільйонів гривень нерозподілених залишків, ще 8 мільйонів перебуває на депозитних рахунках. Як вчинять із цими коштами та чи допоможуть вони врятувати медичну та освітню галузь Маневиччини, стане відомо вже незабаром. Народний депутат надіслала звернення до районної держдавної адміністрації, щоб врахувалит інтереси і потреби тих, хто рятує людське життя.


15 березня 2020р.

Comments


bottom of page