ДІЄВИЙ МЕХАНІЗМ ПОПЕРЕДЖЕННЯ СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ХВОРОБ


Через вроджені вади розвитку зі 100 немовлят помирають 4 дитини. Лише з початку року, за підрахунками Держстату, населення України скоротилося на 216 446 людей. Понад 60% померли від інсультів та інфарктів.

На нашій першій прес-конференції в УНІАН ми підняли актуальні питання щодо шляхів зниження передчасної смертності в державі. Однією з основних причин передчасних смертей є дефіцит вітамінів та мікроелементів, необхідних для нормального обміну речовин в організмі. Від нестачі найбільш важливих мікронутрієнтів (заліза, йоду, фолієвої кислоти, вітаміну А тощо) найбільше страждають діти і жінки репродуктивного віку.

Ми не можемо миритися з такою жахливою статистикою! Спільно з народними депутатами від партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ірина Констанкевич вже розроблений і зареєстрований у Верховній Раді законопроєкт № 5657 «Про фортифікацію борошна».

За словами авторки законопроєкту Ірини Констанкевич, ідеться про збагачення борошна мікроелементом, який ми не завжди в достатній кількості отримуємо з продуктів харчування, із нашого навколишнього середовища, — вітаміном В9. Його відсутність в організмі, на жаль, призводить до ускладнень, до складних проблем зі здоров’ям. І найперше з цими проблемами стикаються молоді мами, які народжують дітей із патологіями — хворобами, які супроводжують людей упродовж життя.

Жіночий рух «ЗА МАЙБУТНЄ» звертається до народних депутатів — членів профільного Комітету з проханням якнайшвидше розглянути документ і рекомендувати Верховній Раді ухвалити цей важливий проєкт закону на найближчому пленарному тижні.