top of page

ЕКОНОМИТИ НА ДІТЯХ НЕ МОЖНА, - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ


Проблема позашкільної освіти пов’язана напряму з нашим суспільним життям та бюджетоутворенням, а також з двома основними реформами, які відбуваються у нашій країні – це реформи освіти та децентралізації.

Про це в ефірі телеканалу «Рада» заявила народний депутат Ірина Констанкевич.

«Позашкілля не повинно бути на периферії, його потрібно розглядати як рівновелике, поруч з освітніми сферами. Нашим законопроектом ми хочемо привернути увагу до проблем в позашкіллі, але найголовнішою є мізерні зарплати працівників як позашкілля, так і дошкілля», - наголосила нардеп.

Парламентар наголосила, що в ст.. 61 Закону України «Про освіту» передбачено, що заробітна плата педагогічним працівникам найнижчої категорії має бути на рівні трьох мінімальних заробітних плат, а це в межах 12 тисяч гривень. Однак ця норма не виконується не тільки для молодих педагогів, які працюють в школі, а з переліку педагогічних працівників випали викладачі позашкільної  і дошкільної галузі.

«Якщо ми хочемо будувати Україну як сучасну європейську державу, то економити на дітях не можна», - підсумувала Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page