top of page

ЕФІР НА ТЕЛЕКАНАЛІ «АВЕРС»: ПРО ГОЛОВНЕПід час телеефіру на «Аверсі» народна депутатка України Ірина Констанкевич обговорила:

● реалізацію проєктів, які фінансуватимуться у 2021 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

«На моєму 23 окрузі коштом ДФРР реалізовуватимуться два проєкти. Для завершення будівництва на школу в с. Башлики, Цуманської ТГ буде виділено 48 873,124 тис грн, на школу в с. Стобихівка, Сошичненської ТГ - 17 326,294 тис грн», - зазначила народна обраниця.

Ірина Констанкевич зазначила, що й на реставраційно-ремонтні роботи пам’яток культурної спадщини «Білого та Сірого будинків Косачів» в с. Колодяжне буде скеровано 9944,986 тис грн. В рамках відзначення 150-річчя Лесі Українки важливо, що є підтримка таких проєктів на державному рівні.

Усього на будівництво та реконструкцію проєктів, що фінансуватимуться у 2021 році коштом Державного фонду регіонального розвитку, Волинь отримає понад 154 мільйони гривень. До переліку входить сім проєктів освітньої, спортивної та культурної інфраструктури.

● візит голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова на Волинь:

Під час візиту на Волинь спікер парламенту відвідував заклади освіти: Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні та Волинський національний університет імені Лесі Українки.

Зокрема, під час зустрічі зі студентами та викладачами ВНУ імені Лесі Українки обговорили роль регіональних університетів у контексті загальнодержавної політики. Сьогодні університети - це не тільки заклади, де генеруються нові знання, а й установи, де формується мисляча еліта майбутнього. Спілкування зі студентами це важливо, корисно, цінно.

ความคิดเห็น


bottom of page