top of page

"Жити і працювати для людей" - Ірина Констанкевич


На зустріч у Ківерцівському районі прийшли не тільки мешканці Дерна, де запланували виїзний прийом депутата, а й із сусідніх сіл. До роботи долучився і депутат обласної ради Олександр Омельчук.

Багато проблемних питань назріло у вчительського колективу загальноосвітньої школи. Це і перекриття даху, і встановлення огорожі, і заміна підлоги у коридорі. Цікавило питання щодо виплати технічним працівникам допомоги на оздоровлення.

Сільський голова Олександр Гуч звернувся до депутата з проханням допомогти з встановленням дитячих майданчиків та облаштуванням сільського стадіону. Ці та інші питання вирішили втілювати разом з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» уже з настанням потепління. Прийшов просити за громаду і священик Свято-Андріївського храму о. Валерій (Чернюк).

Серед проблем громади були і особисті людські біди: хто прийшов за матеріальною допомогою на операції та лікування, хто за сприянням у справедливому нарахуванні субсидій, хто з проханням покрити дах будинку, який протікає… І все це від безпорадності нашого життя. 

Отримала земельний наділ проста селянська сім’я, у якій батько і син нещодавно повернулися з АТО. Дякувати Богу, що живі. А ось рідний брат господині сім’ї віддав своє життя за Батьківщину. І прийшла жінка за порадою, де взяти кошти на будівництво? Бо землю отримали, а далі – безвихідь.

Завітали на зустріч і голови сільських рад смт. Олики – Олена Кашевська, с. Журавичі – Алла Гонтар, в.о. головного лікаря Волинської обласної психіатричної лікарні № 2 М. Любашевська, бо у кожного з них болить душа за свої громади і колективи. 

А завершила свій прийом І. Констанкевич пізнього вечора у Прилуцькій сільській раді. Бо і там місцеві депутати поставили перед собою багато завдань, які без допомоги нардепа вирішити неможливо. «Жити і працювати для людей. Задля того я і йшла у Верховну Раду», – так відповіла народна обраниця на запитання місцевого учителя.


28 лютого 2020р.

コメント


bottom of page