top of page

ЗАВДЯКИ ПРИНЦИПОВІЙ ПОЗИЦІЇ ІРИНИ КОНСТАНКЕВИЧ «ВОЛИНЬТОРФУ» БУТИ


Вчора народний депутат Ірина Констанкевич побувала з робочим візитом на ДП «Волиньторф», де зустрілася з колективом та обговорила нагальні питання підприємства.

Нагадаємо, тривалий час діяльність «Волиньторфу» ускладнена через те, що свого часу колишній голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, а згодом і його наступник Олександр Савченко саботували накази про виділення нових земель підприємству для видобутку торфу.

Стараннями держави одне з найприбутковіших підприємств області – ДП «Волиньторф» –перебувало на межі повного закриття. Як наслідок, понад 400 працівників філій заводу лишаться без засобів існування, а область, де чимало бюджетних установ на торф’яному паливі, опиниться у катастрофічній ситуації.

Однак за принципової позиції Ірини Констанкевич та директора «Волиньторфу» Івана Киричика підприємство вдалося відстояти і не дозволити приватизувати «нечистим на руку» чиновникам.

«Завдяки допомозі народного депутата Ірини Констанкевич державне підприємство «Волиньторф» таки працюватиме. Боротьба за нього тривала 10 років, але нарешті справа зрушилася з місця. Тепер завдяки нардепу «Волиньторф» має майбутнє. Уже розв’язано проблему з орендою земель – Волинська облдержадміністрація таки продовжила договори на ці земельні ділянки. Хоч раніше в ОДА запевняли, що це зробити годі, мовляв, незаконно. Тепер виявилося, що це зробити можна і в правовому полі», - розповідає директор ДП «Волиньторф» Іван Киричик.

Ірина Констанкевич запевнила, що і далі відстоюватиме інтереси «Волиньторфу», адже це не тільки бюджетоутворююче підприємство, яке сплачує податки та дає робочі місця, але й запорука енергетичної незалежності Волині.

Працівники підприємства задоволені роботою свого нардепа.

«Без сумніву, що Ви будете народним депутатом, Ви потрібгі округу, Ви потрібні нам, люди бачать Вашу роботу і підтримають Вас», - звернувся до Ірини Констаккевич директор Маневицького торфозаводу Володимир Щербачук.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Yorumlar


bottom of page