ЗАВДЯКИ ФОНДУ ІГОРЯ ПАЛИЦІ "ТІЛЬКИ РАЗОМ" ВОЛИНСЬКІ ДІТИ ПОЇДУТЬ ДО БУКОВЕЛЮ


Нещодавно народний депутат Ірина Констанкевич побувала у селищі Колки.  У приміщенні місцевої опорної школи, де навчаються діти із 13 сіл Маневицького району, вже зібралися батьки, вчителі та учні. Сьогодні у них свято, адже вони отримали путівки до дитячого табору «Артек-Буковель», які нардеп привезла особисто.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ВРУЧИЛА ПУТІВКИ В ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР "АРТЕК-БУКОВЕЛЬ" ОБДАРОВАНИМ ДІТЯМ КІВЕРЦІВСЬКОГО РАЙОНУ

«Для наших школярів у мене особливий подарунок – путівки до дитячого табору «Артек-Буковель». Цю програму ще в 2012 році започаткував Ігор Палиця аби підтримати талановиту молодь у всіх її починаннях, адже ці путівки ви отримали дійсно заслужено, увесь рік працюючи та здобуваючи чергові перемоги у навчанні, конкурсах, змаганнях», - зауважила Ірина Констанкевич.Серед тих, кому пощастило отримати путівку і Тарас Хомін – переможець обласної олімпіади з програмування. Хлопець зізнається, що дуже задоволений таким подарунком, адже бувати на Буковелі не доводилося. Тарас висловив сподівання, що цей відпочинок принесе йому багато вражень та нові знайомства.


Не залишилась без подарунка і школа, отримавши сертифікат на 30 тисяч гривень для штучного покриття у облаштуванні легкоатлетичного манежу.
Директор школи Віталій Котиленець подякував Ірині Констанкевич та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за підтримку талановитої молоді, запевнивши, що разом вони досягатимуть все більших результатів.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook