top of page

ЗАКОНОПРОЄКТ ПРО ДОПОМОГУ КРЕАТИВНИМ ІНДУСТРІЯМ ПРИЙНЯТИЙ В ЦІЛОМУ


Підтримали 353 голосами законопроєкт №3377, де я є співавтором, про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв'язку з дією обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Закон передбачає:

▫️Зменшення орендної плати для закладів культури, які не можуть використовуватися через карантин, тощо.

▫️Зміни до закону про рекламу, які передбачають додаткові можливості для роботи радіо.

▫️На період карантину та до 31 грудня 2020 року телерадіоорганізації та провайдери програмної послуги, що використовують радіочастотний ресурс, звільняються від оплати 50% вартості послуг Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

▫️Забезпечується діяльність Українського культурного фонду, виконання покладених на фонд функцій та повноважень у межах кошторису.

Даний законопроєкт підтримує креативну індустрію, а також забезпечує нейтралізацію негативних наслідків зниження ділової та економічної активності в Україні та відновлення культурного потенціалу.

Культура потерпає в умовах карантину. Ми зробили кроки, щоб підтримати креативну індустрію, туризм, кіно. Цього, звичайно, недостатньо.

Працюємо далі. Попереду важливий законопроєкт про бібліотеки.

Comments


bottom of page