top of page

ЗАКОНОПРОЄКТ №4413 ЩОДО УСУНЕННЯ КОЛІЇ В ПИТАННІ ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ЗВІЛЬНЕННЯ ЧЛЕНІВ НСТУ ПІДТРИМАЛИ


«Шановне товариство, розпочалася робота 5 сесії ВРУ. І вже із хорошими новинами до вас», - поділилася народна депутатка Ірина Констанкевч.

Законопроєкт №4413 щодо усунення колізії в питанні призначення та звільнення членів Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України депутатськими фракціями і групами підтримало 290 нардепів.

У законопроєкті враховані наші правки, за якими уможливлюється представництво депутатських фракцій і груп у складі Наглядової ради НСТУ.

Які новації законопроєкту?

- термін повноважень членів Наглядової ради тепер 5 років.

- протягом скликання фракції делегуватимуть представника лише 1 раз, а якщо ті підуть достроково – то замінять їх до кінця п’ятирічного терміну.

- розформовані депутатські фракції і групи не зможуть висунути представників до ради у разі припинення повноважень делегованого ними члена. Ребрендинг фракцій/груп більше не дозволить мати одночасно двох делегованих членів.

- з моменту набрання чинності закону буде сформовано новий склад Наглядової ради від фракцій та груп ВРУ.

- депутатські фракції чи групи не зможуть обирати членів Наглядової ради НСТУ, якщо до дати проведення чергових виборів до Верховної Ради України залишилося 180 і менше календарних днів. Це також плюс до стабільності функціонування.

Comments


bottom of page