top of page

«Закон про ДБР може допустити ручне управління цим органом з Офісу Президента», – нардеп


Завтрашнє пленарне засідання Верховна Рада розпочне з розгляду законопроєкту №2116 про внесення змін до закону «Про Державне бюро розслідувань» щодо вдосконалення діяльності ДБР. Про це повідомив голова парламенту Дмитро Разумков.

Народний депутат України, членкиня депутатської групи «За майбутнє» Ірина Констанкевич вважає, що  у разі прийняття даного законопроєкту у такому вигляді, які він пропонується зараз, ДБР керуватимуть у ручному режимі з Офісу Президента. Таку позицію Ірина Констанкевич висловила під час прямого ефіру на телеканалі «Еспресо».

«У нашої групи були зауваження до даного законопроєкту під час розгляду у першому читанні, є й зараз. Ми бачимо процес можливого в майбутньому суб’єктивного, упередженого, централізованого керівництва таким важливим органом, як ДБР. Політизація правоохоронних органів – тотальна. Це недопустимо. Хотілося б побачити висновок науково-експертного управління щодо документу, але його немає. Завтра на засіданні нашої депутатської групи ми обговоримо, якою буде наша остаточна позиція», – сказала нардеп.

Довідково. У першому читанні за законопроєкт №2116 Президента Володимира Зеленського «Про Державне бюро розслідувань» (ДБР) проголосувало 236 нардепів. Занопроєкт пропонує визначити правовий статус ДБР. 

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comentarios


bottom of page