ЗАКОН ПРО ДЕОКУПАЦІЮ Є ВИГІДНИМ НЕ ДЛЯ УКРАЇНИ, А ДЛЯ ВЛАДИ, - "УКРОП"


Закон про деокупацію є вигідним для влади, а не для України. Таку заяву зробили народні депутати від "УКРОПу". Політсила підтримала законопроект у першому читанні за умови значного доопрацювання, проте принципових поправок парламентаріїв у фінальному тексті не було враховано.

"Дуже прикро, що така кількість, понад 800, лишилася поза увагою, і зрештою голосували за ту версію законопроекту, яка була далека від реального обговорення", - говорить народний депутат від "УКРОПу" Ірина Констанкевич.

Представники "УКРОПу" вважають, що цей законопроект вкотре захистив комерційні інтереси замість національних.

"Для мене є чіткість і ясність: Росія - агресор. Друге. Дипломатичні відносини розірвано, торгівлю розірвано. Як можна торгувати з агресором? Для мене це є нонсенсом. Тому "УКРОП" не підтримував і не буде в майбутньому підтримувати такі законопроекти, які для нас є профанацією результату, а не результатом", - сказав народний депутат від "УКРОПу" Олександр Шевченко.

Політики кажуть, закон має й політичні наслідки для країни. Зокрема, це розширення повноважень президента за рахунок звуження повноважень парламенту.

"Можна тільки розраховувати на те, що дії президента будуть дійсно продуманими, зваженими, - як гаранта, людини, яка дійсно відповідає на своїй посаді за територіальну цілісність і суверенітет нашої держави", - говорить Констанкевич.

В УКРОПі наголошують, що закон здатний лише погіршити ситуацію як на сході, так і в державі загалом.

Джерело: https://ua.112.ua/polityka/zakon-pro-deokupatsiiu-vyhidnyi-ne-dlia-ukrainy-a-dlia-vlady-ukrop-429431.html