top of page

ЗАПРАЦЮВАВ КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ ЦНАПНародна депутатка Ірина Констанкевич, членкиня групи «Партія «За майбутнє» завітала на відкриття сучасного Центру надання адміністративних послуг у Камені-Каширському. У заході взяли участь також міський голова Віктор Пась, голова райдержадміністрації Ольга Ващук, голова районної ради Віктор Сус, експерти з адміністративних послуг – Роман Матвійчук і Станіслав Ющик, депутати обласної ради Анатолій Філюк, Сергій Ніщик, помічник народної депутатки Ірини Констанкевич Юрій Дмитрук.

«Вітаю Камінь-Каширську громаду із такою визначальною подією!! Цей ЦНАП є справжнім подарунком до 30-ліття відновленої Незалежності. Тепер адмінпослуги можна буде отримувати швидко та якісно. Камінь-Каширська новостворена територіальна громада є однією з найбільших на 23 окрузі, саме тому соціальна складова та послуга так необхідні жителям громади», - зазначила Ірина Констанкевич.

Приміщення ЦНАП реконструйоване із колишнього готелю «Турія».

За сприяння народної депутатки Ірини Констанкевич на ремонтні роботи було залучено кошти соцеконому у сумі 1 млн грн, із міського бюджету надійшло 2 млн 600 тис грн.

У рамках програми «U-LEAD з Європою» за кошти міжнародної технічної допомоги придбано меблі та комп’ютерну техніку на суму 1 млн грн.

Фото: Андрій Літвінчук

Comments


bottom of page