top of page

ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ВРУ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ: ПРО ГОЛОВНЕ


- вирішили рекомендувати ВРУ прийняти законопроєкт №4212 щодо реклами електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах за основу з урахуванням пропозицій Комітету.

Зокрема, пропонується поширити дію норм і обмежень на тютюновмісні вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) за допомогою підігрівача з електронним управлінням та пристрої для споживання тютюнових виробів без їх згоряння.

- вирішили рекомендувати ВРУ підтримати законопроєкт №3667 щодо сприяння формуванню відповідального батьківства за основу.

Які зміни передбачені законопроєктом?

● вдосконалення механізмів підтримки малолітніх та неповнолітніх батьків;

● розірвання шлюбу у РАЦС, якщо батьки не мають спору між собою та про те, з ким із батьків будуть проживати малолітні діти.

Народна депутатка Ірина Констанкевич, членкиня групи «Партія «За майбутнє» як очільниця підкомітету з питань національної та культурної пам’яті поінформувала про 900 пропозицій про відзначення пам’ятних дат та ювілеїв на 2022 та 2023 роки.

Найближчим часом плануємо з колегами розглянути усі листи та визначити, які пам‘ятні дати та ювілеї ляжуть в основу постанови.

Comentarios


bottom of page