top of page

ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ: ПРО ГОЛОВНЕ


Під час засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики народна депутатка Ірина Констанкевич з колегами дискутували та ухвалювали рішення щодо наступного:

Одноголосно вирішили рекомендували Верховній Раді Україні прийняти за основу законопроєкту про «пакунок малюка» (Проєкт Закону №3006а про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Ірина Констанкевич дане рішення підтримала, АЛЕ з умовою, що буде вибір: пакунок або компенсаційна виплата на картку. «Раніше питала в вас, батьки, думку, щодо цього, погляди розділилися 50/50 (з одного боку, монетизація має ризики, через відстуність доступу до інтернету в певних точках країни, асоціальний стан сімей, а з іншого боку, бейбі-бокси недоцільні, якщо в сім‘ї з‘являється 2 чи 3 дитина)», - зазначає народна обраниця.

Тому має бути вибір. І також прозора процедура щодо призначення коштів і щодо бейбі-боксів.

Ірина Констанкевич ініціювала включити до порядку денного наступного засідання Комітету питання звіту діяльності очольованої мною робочої групи з питань функціонування регіонального інформаційного мовлення ПАТ «НСТУ» у формі інформаційно-аналітичної довідки. А також потрібно обговорити концепцію роботи регіонального мовника.

留言


bottom of page