top of page

ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ: ПРО ГОЛОВНЕ

Магістральною темою сьогоднішнього засідання Комітету була тема туризму.

Законопроєкт №4162 «Про внесення змін до Закону України «Про туризм» та деяких інших законодавчих актів щодо основних засад розвитку туризму» підтримали за основу. Документ буде доопрацьовано до другого читання з урахуванням конструктивних пропозицій альтернативного (№ 4162-1 — його вирішили відхилити).

Реалізація законопроєкту забезпечить створення умов для залучення інвестицій задля розбудови туристчної інфраструктури та інформаційного обслуговування.

Законопроєкт №4318 «Про внесення змін до Закону України «Про культуру» щодо загальних засад надання населенню культурних послуг» підтримали за основу та рекомендуватимемо скоротити термін підготовки до другого читання.

В умовах децентралізації важливо НЕ забувати про доступність культурних послуг у територіальних громадах. Даний законопроєкт спрямований на те, щоб модернізувати та раціонально використовувати ресурсний потенціл громад.

Орім цього, з колегами одноголосно підтримали проведення слухань у Комітеті на тему «Державна підтримка творчих спілок в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення».

З колегами обговорили проєкт Постанови ВРУ про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2021 році і додаток до неї. А також вносимо на реєстрацію проєкт Постанови про вшанування українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни. Колеги таку ініціативу підтримали.


Comments


bottom of page