top of page

ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ: ПРО ОСНОВНЕ


Розглянули доопрацьований законопроєкт про медіа № 2693-Д. Комітет рекомендуватиме Верховній Раді ухвалити його за основу в першому читанні. Я це рішення НЕ підтримала, адже в доопрацьованому законопроєкті залишилося ще чимало суперечностей(зокрема, щодо унормування діяльності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення).

Альтернативний законопроєкт №2693-2 про медіа - відхилили. З колегами вважаємо, що частину альтернативних положень можна буде врахувати під час підготовки законопроєкту про медіа до другого читання.

Вирішили рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроєкт про ратифікацію Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Кабінетом Міністрів України та Урядом Канади. Спільна співпраця дозволить країнам створювати кіно в офіційній копродукції, а також сприятиме розвитку української кіноіндустрії та підвищенню рівня кваліфікації кіновиробників.

Вирішили рекомендувати ВРУ прийняти за основу та в цілому законопроєкт № 3696 про внесення змін до Бюджетного кодексу України та інших законодавчих актів України щодо фінансового забезпечення розвитку туризму. Проєктом передбачається розроблення єдиного стратегічного документу держави у сфері туризму, місцевих програм розвитку (формування місцевих фондів розвитку туризму, наповнення яких здійснюватиметься за рахунок туристичного збору, цільових та інших добровільних внесків підприємств, установ, організацій та громадян).

Створили новий підкомітет з питань розвитку гуманітарної сфери в умовах децентралізації; його очолив Олександр Качний.

Comments


bottom of page