top of page

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПАТ «НСТУ»


Відбулося перше засідання робочої групи з питань функціонування регіонального інформаційного мовлення ПАТ «НСТУ». 

Громадяни мають отримувати всебічну збалансовану, об‘єктивну і неупереджену інформацію. Це питання державної інформаційної безпеки.

Держава з обмеженим інформаційним простором потенційно перебуває у зоні ризиків та викликів для власної безпеки.

«Численні звернення від громадськості, національних меншин, регіональних відділень ПАТ НСТУ, Комітетів Верховної Ради України стали підставою для створення робочої групи з метою докладного і комплексного аналізу мікро- і макропроблем, вироблення ефективного механізму їх врегулювання»,  - зазнчає народна депутатка України Ірина Констанкевич.

На першому засіданні були присутні всі 33 особи, які входять до складу групи. Це, зокрема, члени Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, народні депутати інших Комітетів, представники Суспільного мовлення та регіональних філій, голова Наглядової ради НСТУ.

Головна з озвучених проблем - це забезпечення якісного функціонування регіонального мовлення та гарантування інформаційної безпеки громадянам. Основне завдання регіонального мовлення - бути майданчиком між владою і суспільством, підтримувати регіональні ініціативи, висвітлювати локальні проблеми та діяльність влади на місцях, розвивати локальне медіасеридовище та медійні проєкти.

 Було окреслено провідні теми, за якими працюватиме робоча група надалі:

 Покриття теле- і радіомовленням.

Концепція регіонального мовлення.

Забезпечення прикордонних районів України покриттям Суспільного.

Інформаційне забезпечення нацменшин.

Було вирішено розділитися на мікрогрупи, щоб глибоко опрацювати інформацію і всі наявні дані. І на наступних засіданнях робочої групи їх розглянути.

Ірина Констанкевич зазначає: «З чим працювати маємо, інформації для аналізу достатньо. Якісне і доступне Суспільне мовлення має бути! Наше завдання забезпечувати і гарантувати такі послуги громадянам та відстоювати інформаційну безпеку!»

Comments


bottom of page