top of page

ЗАХИСТИТИ ПРАВА МЕДИКІВ-ДОБРОВОЛЬЦІВ

Медики-добровольці Першого мобільного добровольчого шпиталю імені Миколи Пирогова досі не отримали статусу учасників бойових дій. Про це у своєму зверненні до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля наголошує народна депутатка Ірина Констанкевич.

ПДМШ ім. Миколи Пирогова є найбільшим неурядовим проектом із залучення цивільних медиків до надання медичної допомоги в зоні проведення операції Об’єднаних сил (раніше – «АТО») в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Проект реалізує Благодійний фонд «Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова» у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством оборони України, Генеральним штабом Збройних Сил України, за підтримки Ради національної безпеки та оборони України.

Як повідомив у своєму зверненні до народної депутатки лікар — дитячий хірург Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ Сергій Петрик, він у період проведення АТО у 2016-2017 роках разом з колегами перебували у складі Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова. Добровольці ПДМШ імені Миколи Пирогова надали до Міністерства у справах ветеранів необхідний комплект документів для отримання УБД. Однак, це питання і досі не розв'язане.

Ірина Констанкевич звертається з вимогою до очільника уряду вирішити питання щодо надання статусу УБД медикам-добровольцям.

bottom of page