top of page

Заява «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» щодо необхідності деокупації банківської сфери Укр


Офіційний сайт ПП "УКРОП" опублікував заяву  депутатів щодо послідовний дій у деокупації України.

Національний банк заявив, що єдиним «цивілізованим» шляхом виходу російського капіталу з банківської системи України є продаж фінустанов РФ або поступове скорочення їхньої присутності на вітчизняному ринку. Ці заяви є черговим свідченням того, що керівництво регулятора продовжує працювати на захист інтересів російських банків та збереження на території нашої держави бізнесу агресора, який дедалі глибше запускає свої щупальця в українську економіку. УКРОП переконаний, що боротися з агресором-варваром, який вдався до прямої експропріації українських підприємств в анексованому Криму та на окупованому Донбасі, слід його ж методами – націоналізацією компаній на користь України. Чому ми дозволяємо російським банкам продати свої українські активи, у той час як проросійські терористи абсолютно безкоштовно відібрали прибуткові українські заводи, позбавили мільйони представників малого й середнього підприємництва їхнього бізнесу? Чому ми згодні чекати, поки російські банки отримають гроші за свої дочірні структури, які підуть на продовження агресії проти України? Відповідь очевидна: бо це вигідно владі та особисто керівникові Національного банку Валерії Гонтаревій. А до громадян їм байдуже!

Ми категорично проти того, щоб дозволити продаж фінустанов з російським корінням, які працюють у нашій країні! Ми вимагаємо від Президента України невідкладно скликати РНБО та розглянути питання про блокування роботи (активів і пасивів) російських банків – як державних, так і приватних – з подальшим їхнім переходом у власність Української держави. Тільки так ми зможемо звільнити нашу країну від російської економічної окупації, на якій тримається військова агресія, а українську фінансову систему – від злочинного тандему Гонтаревої-Рожкової.

Ми також заявляємо про те, що в разі продажу російських банків будь-яким інвесторам усіма законними методами добиватимемося блокування їхньої роботи під новими вивісками та не будемо вважати цих покупців добросовісними набувачами, адже переконані, що активи мають належати державі Україна та її народу.

УКРОП закликає владу не гаяти час, адже якщо Україна не проявить ініціативу в цьому питанні, РФ і надалі матиме можливість миттєво обвалити нашу банківську систему, зупинивши роботу своїх фінансових установ – всупереч здоровому глузду і всім можливим законам, по яких вона давно й безкарно топчеться.

Час розпочати справжню деокупацію економіки України!

Comments


bottom of page