top of page

«ЗА ВАМИ МАЙБУТНЄ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРО ПІДПРИЄМСТВО «ХАЙБЕРРІ». фОТОРЕПОРТАЖ


Вчора під час робочого візиту до Маневицького району народний депутат Ірина Констанкевич побувала на підприємстві «Хайберрі», оглянула виробництво,  поспілкувалась з керівництвом та працівниками.

Підприємство «Хайберрі» успішно працює в селі Старий Чорторийськ Маневицького району з 2011 року, має в оренді близько 400 гектарів землі, де ростить вишню, полуницю, малину. чорну смородину. Продукцію підприємство продає на теренах нашої держави. Майже весь урожай заморожується, і згодом реалізується. Адже майже все ягідна заморожена продукція приїжджає в Україну з Польщі, Китаю, Єгипту, Болгарії, тощо. В «Хайберрі», своєю чергою, вирішили вирощувати ці ягоди у нас, тут же і продавати – в Україні і для українців.

Здебільшого, працівники підприємства – це мешканці навколишніх сіл. Щодня їх приводять та розвозять з роботи власним транспортом компанії. Цьогоріч тут працює близько тисячі людей. Робота не з легких, однак, якщо не лінуватись, то за день можна отримати і півтори тисячі гривень.

«Я в Польщу більше не поїду, мені тут краще. Робота та ж сама і заробітки ті ж. Завезуть, привезуть, діти доглянуті  і господарство під контролем, – каже Надія з Маневичів. – Тут добре ставлення бригадирів до людей, по справедливості. А заробляють – хто як збирає».  

Для того щоб започаткувати власну справу Сергій Кіпаренко, співвласник ТОВ «Хайберрі», приїхав у волинський край аж з Кривого Рогу.

«Працювати в регіоні комфортно, немає ніяких перешкод. Палануємо збільшувати площі, саджати нові культури», - розповідає Сергій Кіпаренко.

Ірина Констанкевич наголосила, що за такими підприємствами майбутнє, адже це сотні робочих місць, податки до місцевого бюджету та й врешті решт еколологічно чистий український продукт.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page