top of page

ЗА СПРИЯННЯ ІРИНИ КОНСТАНКЕВИЧ У КОЛКАХ ВСТАНОВЛЮЮТЬ СВІТЛОФОР. ФОТО


Cьогодні народний депутата Ірина Констанкевич з робочим візитом побувала у  селищі Колки де зустрілась з ініціативною групою із встановлення світлофора.

Нагадаємо, що до народного депутата Ірини Констанкевич звернулося більш як півтисячі жителів селища Колки Маневицького району, які занепокоєні великою кількістю дорожньо-транспортних пригод на перехресті вулиць Грушевського та Шкільної, а тому просили встановити там світлофор.


За сприяння народного депутата Ірини Констанкевич у смт. Колки нарешті з’явиться довгоочікуваний світлофор. Про це стало відомо під час нещодавньої  зустрічі нардепа із колківською громадою. Зокрема представники ініціативної групи Наталія Рейкіна, Олександра Положевець, Людмила Войтович дякували нардепу за допомогу, адже лише після звернення до Ірини Констанкевич справа рушила з місця і на встановлення світлофору з обласного бюджету було виділено 300 тисяч гривень, ще 744 тисячі виділила об’єднана територіальна громада.

Також цього дня нардеп побувала і у селі Старосілля, де разом із місцевою громадою обговорили облаштування тренажерного майданчика і сцени амфітеатру.

Люди вдячні за допомогу нардепу, адже знають, що жодне їх звернення не залишиться без уваги.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page