top of page

ЗА СПРИЯННЯ ІРИНИ КОНСТАНКЕВИЧ У КОЛКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ПРИДБАЛИ СУЧАСНЕ МЕДОБЛАДНАННЯ. ФОТО


Нещодавно під час робочого візиту до Маневицького району народний депутат Ірина Констанкевич завітала до Колківської районної лікарні, де поспілкувалася з лікарями, оглянула умови перебування пацієнтів та обговорила найгостріші проблеми лікувального закладу.

Нагадаємо, що у 2017 році лікарня була на межі закриття, однак саме завдяки принциповій позиції Ірини Констанкевич лікувальний заклад вдалося зберегти. Тоді нардеп звернулася до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Міністра охорони здоров'я Уляни Супрун з проханням зупинити скорочення ліжко-місць у колківській лікарні. 

«Колківську лікарню, яка обслуговує 22 тисячі мешканців, з них 5 тисяч дітей, наразі вже скоротили із 120 ліжок до 42, не дочекавшись утворення госпітальних округів і об’єднаної територіальної громади (ОТГ)», – йдеться у депутатському запиті. Також за сприяння Ірини Констанкевич на потреби колківської лікарні із коштів соцеконому  було залучено 148 тисяч гривень на медобладнання. За ці кошти вдалося придбати сучасний аналізатор крові та обладнання для огляду та лікування вагітних.

Сьогодні проблем у лікарні вистачає, адже через брак фінансування тут заледве зводять кінці з кінцями, однак лікарі не втрачають оптимізму і сподіваються на краще.

Ірина Констанкевич подякувала колективу за професіоналізм та чуйне серце та пообіцяла і надалі робити все аби лікарня в Колках існувала.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page