top of page

ЗА СПРИЯННЯ ІРИНИ КОНСТАНКЕВИЧ У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ЦРЛ ВСТАНОВИЛИ НОВЕ ОБЛАДНАННЯ


Новий флюорограф, якого чекали понад 30 років з’явився у Любешівському районі з ініціативи народного депутата України Ірини Констанкевич . Нардеп зустрілася із колективом медичного закладу та обговорили, які проблеми закладу турбують медиків найбільше.

За сприяння Ірини Констанкевич із фонду соціально-економічного розвитку сюди придбали флюорограф на суму понад 700 тисяч гривень та інше не менш важливе медичне обладнання.

Головний лікар медичного закладу Богдан Іванів наголосив, що придбання флюорографа для лікарні було вкрай необхідним, адже кількість хворих надзвичайно багато, а завдяки сучасному обладнанню вдається уникнути серйозних ускладнень.
«Саме завдяки підтримці Ірини Мирославівни нам вдається вирішувати найбільш проблемні питання – це і придбання флюорографа, моноферментного аналізатора, а також багато із діагностичного та лікувального обладнання», - розповідає головний лікар Любешівської центральної районної лікарні Богдан Іванів.

Також Ірина Констанкевич зустрілася з колективом закладу. Тут і досвідчені фахівці, і молодий перспективний персонал: говорили і про виїзні прийоми лікарів, які після Ківерцівського району запроваджують і на Любешівщині з ініціативи нардепа, і про проблеми в медицині на рівні держави після старту реформи.

Найперше Ірина Констанкевич подякувала колективу лікарні за підтримку проекту «Здоров'я – кожному мешканцю села», де виїзні медичні бригади обстежують людей у найвіддаленіших селах Любешівського району.

«Любешівська районна лікарня має велику кількість пацієнтів і потрібна людям. Придбання такого обладнання як флюорограф виправдане, бо обстеження на ньому проходить майже тисяча людей у місяць мають можливість проходити огляди на сучасному обладнанні», - розповідає Ірина Констанкевич.

Також у лікарні є проблеми із нестабільною напругою, через яку може вийти з ладу найсучасніше медичне обладнання, Ірина Констанкевич пообіцяла надати необхідну підтримку у вирішенні цього питання.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page