top of page

ЗА СПРИЯННЯ ІРИНИ КОНСТАНКЕВИЧ У РУДНИКАХ З'ЯВИВСЯ НОВИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК


Гарний літній подарунок отримали найменші мешканці села Рудники і їх батьки – вчора тут урочисто відкрили дитячий ігровий майданчик. Біля місцевої школи облаштували територію, встановили гойдалки, каруселі, гірки, а ще – лавочки для тих і хто приходитиме сюди з малюками.

Реалізація проекту стала можливою за сприяння народного депутата Ірини Констанкевич, адже з коштів соцеконому залучених нардепом було виділено 80 тисяч гривень.
«Крок за кроком, нашими спільними зусиллями, активною позицією небайдужих представників громади, нам вдалося зреалізувати цей проект. Сьогодні бачачи ці усміхнені дитячі обличчя, я все більше переконуюсь, що наша праця була недаремною» - наголосила Ірина Констанкевич.

Під час заходу було море галасу та сміху. Діти охоче брали участь в різноманітних конкурсах, показуючи свою спритність та кмітливість. Розважали місцеву дітвору аніматори, які організували для місцевих дітлахів чимало забав. За перемоги в конкурсах усі отримували у винагороду багато морозива, яке куштували із задоволенням. Радість в очах дітей – те, ради чого варто жити.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page