top of page

«ЗА ЦІ ТРИ РОКИ НАМ ВДАЛОСЯ ЗРОБИТИ ЧИМАЛО, АЛЕ ЩЕ БІЛЬШЕ ПОПЕРЕДУ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ


Вчора народний депутат Ірина Констанкевич з робочим візитом перебувала у Ківерцівському районі, де у приміщенні будинку дитячо-юнацької творчості зустрілася з освітянами.

На її переконання, ухвалений у 2017 році базовий Закон «Про освіту» дискримінує таких педагогічних працівників. Документ передбачає підвищення окладів учителям загальноосвітніх шкіл до рівня трьох мінімальних заробітних плат, що наразі становить близько 11 тисяч гривень. Однак зміни не торкнулися інших категорій освітян.

«Дошкілля, позашкілля та працівники профтехосвіти, на жаль, лишилися дискримінованими. Їм ніхто не збирався підвищувати зарплатню. Вийшла викривлена й несправедлива ситуація», – підкреслила Ірина Констанкевич.

За її словами, на відміну від звичайних учителів, працівники дошкільних і позашкільних навчальних закладів отримують зарплату з місцевих бюджетів. Деякі громади намагаються виправити диспропорцію й виділяють додаткові кошти на оплату праці освітян.

Ірина Констанкевич запевнила, що і надалі відстоюватиме інтереси освітян у Верховній раді.

Цього дня народний депутат зустрілася з громадою Тростянецької ОТГ. Тут за підтримки нардепа на ремонт місцевого Будинку культури було залучено більше 800 тисяч.

«За ці три роки нам вдалося зробити чимало, але ще більше попереду, тому й надалі працюватиму для людей», - запевнила Ірина Констанкевич.

Тростянецька громада запевнила Ірину Констанкевич у своїй підтримці, адже знають, що у майбутньому скликанні парламенту їм вдасться реалізувати багато хороших ініціатив.

На завершення нардеп відвідала храм Святої Трійці, що у селі Тростянець.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page