top of page

ЗА ІНІЦІАТИВИ НАРДЕПА У ЦУМАНСЬКІЙ ЛІКАРНІ ПРИДБАЛИ НЕОБХІДНЕ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ ОБЛАДНАННЯ


Під час робочого візиту до Ківерцівського району народний депутат України Ірина Констанкевич побувала у Цуманській районній лікарні.  У цьому медичному закладі не чекають допоки запрацює медична реформа, а чесно виконують клятву Гіпократа.

Народний депутат Ірина Констанкевич вважає своїм обов’язком підтримувати такі лікувальні заклади. Вже цього року за кошти соцеконому було придбано відеокольпоскоп, який допоможе виявляти та попереджувати хвороби у жінок на ранніх стадіях, а відповідно і ефективно їх лікувати.

Ірина Констанкевич разом із Оленою Граузе та сільським головою Анатолієм Дорошуком оглянули кабінет прийому із новим обладнанням, терапевтичне та дитяче відділення, поспілкувалася з пацієнтами.

Лікар-гінеколог Валентина Януль стверджує, дуже задоволена відеокольпоскопом, що при він вже себе виправдав, адже у трьох жінок вдалося виявити онкологічні захворювання, а відповідно вчасно їх пролікувати, що допомогло зберегти людям життя. Лікар каже, що сьогодні у неї хороший день, адже при оглядах злоякісних патологій не було виявлено.

Функціонування такої лікарні в Цумані  вкрай необхідним, адже відділення завжди переповнені, а попри псевдомедичну реформу лікарі дають собі раду і турбуються про своїх пацієнтів. Якість харчування просто чудова, а маленькі пацієнти безкоштовно забезпечуються цілим рядом ліків.

«У нашій лікарні лікуються і ті, хто не входить до об’єднаної територіальної громади, не відмовляємо нікому», - запевняє цуманський селищний голова Анатолій Дорошук.

Також за кошти соцеконому залучені народним депутатом Іриною Констанкевич для потреб лікарні був придбаний аналізатор крові, що дає можливість зробити необхідний аналіз по 20 показниках протягом 60 секунд, що значно полегшує роботу персоналу та дає можливість поставити точний діагноз.

Ірина Констанкевич залишилась задоволена результатом та переконана, що ця лікарня є прикладом того, як  потрібно втілювати реформи на місцях.

«У Міністерстві охорони здоров’я стверджують, що відповідно до реформи гроші будуть іти за пацієнтом, однак далі обіцянок справа так і не дійшла. Ті зміни, які відбуваються у Цуманській лікарні – це запорука того, що медзаклад буде повноцінно функціонувати без скорочень та перешкод. Звичайно, будемо й далі працювати над тим, щоб ще посилити позиції установи, залучити кошти з держбюджету. Ця лікарня вчасно та оперативно надає медичну допомогу для місцевого населення, тому наш обов’язок її підтримати», – підсумувала народний депутат.

Варто зауважити, що Ірина Мирославівна постійно підтримує розвиток медичних закладів на Волині.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page