top of page

ЗБЕРЕГТИ ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ – ПОЗИЦІЯ НАРДЕПА КОНСТАНКЕВИЧ


Про таланти творчих колективів Ківерцівського районного Будинку культури імені Ковальова знають не тільки на Волині, але й далеко за її межами, а їх концерти завжди проходять на найвищому рівні.

Вокально-хореографічні композиції, танці, пісні, вірші – програми аматорських колективів завжди цікаві та насичені.

Протягом дев’ятнадцяти років заклад очолює заслужений працівник культури України Олександр Бовканюк. За цей час багато дітей, молоді та людей старшого покоління були залучені до участі в різних творчих колективах, а сьогодні це 27 творчих колективів, що об’єднали понад триста людей.

Завдяки активній роботі в учасників колективів Ківерцівського районного будинку культури аматорського мистецтва формуються національна свідомість, що сприяє збереженню звичаїв та традицій українського народу. Директор РБК Олександр Бовканюк скромно додає, що заслуга успіху – у бажанні та творчому вогні кожного артиста.

Однак протягом останнього часу у зв’язку із створенням Ківерцівської ОГТ успішне функціонування закладу опинилось під загрозою через питання фінансування. З цього приводу колектив будинку культури за допомогою звернулися до народного депутата Ірини Констанкевич.

Нардеп переконана, що не шалені гонорари і кліпи на телебаченні визначають силу таланту, бо найцінніший той талант, коли у душі та серці є те, що вони дарують свою любов тисячам глядачів, які люблять творчість Ківерцівського районного будинку культури.

З цього приводу Ірина Констанкевич звернулася до чиновників Ківерцівського району з проханням прикласти максимум зусиль для збереження «творчої перлини» Волині та наполягає взяти до уваги великий творчий потенціал колективів Будинку культури.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Commenti


bottom of page