ЗБІРНИК ПРО ОЛИКУ ТА РАДЗИВІЛІВ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НА МАЛІЙ БАТЬКІВЩИНІ


Під час нещодавнього візиту до селища Олика, що у Ківерцівському районі народний депутат Ірина Констанкевич завітала до місцевої школи, де відбулась вже друга презентація наукового збірника «Олика й Радзивілли  в історії України, Польщі та Білорусі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГУ ПРО ОЛИКУ ТА РАДЗИВЛІВ. Фоторепортаж

«Ми спільно із колегами-істориками, провели конференцію про Олику та Радзивілів, за результатами якої був виданий цей збірник. Найбільш важливо говорити про Олику і Радзивілів в самій Олиці, разом з людьми, які тут народилися та живуть», - переконана Ірина Констанкевич.

Помічник народного депутата, кандидат історичних наук Лариса Понєдєльник теж долучилася до роботи над збіркою і вважає символічним, що світ побачив цю працю у 2019 році, ювілейному для Олики.


Окрім збірки про Олику та Радзивілів нардеп Ірина Констанкевич привезла до шкільної бібліотеки ще цілий набір книг. Дирекція школи та представники батьківського комітету подякували за літературу і проект «Нові можливості», який у школі реалізували за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Тож відтепер школярі мають можливість цікаво навчатись та більше дізнаватись про рідний край.

Цього дня в приміщенні селищного клубу Ірина Констанкевич зустрілася з місцевою громадою. Серед цілого ряду проблем, людей найбільше турбують ті, що стосуються місцевої громади, зокрема, що буде з місцевою психіатричною лікарнею, медична та пенсійна реформа, відсутність твердого палива у школах.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook