top of page

ЗВЕРНЕННЯ ІРИНИ КОНСТАНКЕВИЧ ДО ЖИТЕЛІВ КОЛКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ


Шановні жителі Колківської, Боровичівської, Годомичівської, Рудниківської, Старосільської, Четвертнянської сільських рад!

29 жовтня 2017 року увійде в історію як день, коли ви офіційно пройдете першу сходинку децентралізації. Саме цього дня ваш вибір, ваш голос за того чи того кандидата визначатиме вектор розвитку новоствореної Колківської об’єднаної територіальної громади.

Як народний депутат від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» прошу підтримати на виборах наших кандидатів у депутати ОТГ. Незважаючи на те, що укропівці постійно відчувають, як працює адміністративна машина та як пропагується думка щодо «правильного» вибору, ми зуміли знайти людей, які не побоялися стати кандидатами від нашої опозиційної політичної сили.

Наша команда не припиняє працювати у Маневицькому районі, розв’язуючи пробеми простих людей, незалежно від їхньої політичної приналежності. Ми робимо усе можливе для того, аби залучити в район державні кошти із соціально-економічного розвитку. Так, завдяки моїм зусиллям, допомозі голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці за 2016-2017 роки на об’єкти соціальної інфраструктури Маневицького району виділено майже 8 мільйонів гривень. Зокрема, на ремонт освітніх закладів, на медичне обладнання, ремонт вулиць тощо.

Правильно організована робота – це запорука того, що плани втіляться у життя.

Вважаю, що об’єднання громад – це нові можливості для кожного жителя ОТГ. Але те, чи стане громада самодостатньою та перспективною, залежить від тих, хто нею керуватиме, хто не боятиметься відстоювати інтереси простих людей, хто не вводитиме в оману, забуваючи про елементарні людські цінності.

29 жовтня стане тим днем, який закладе фундамент для вашого майбутнього. Кожен ваш голос – це внесок у розвиток Колківської об’єднаної територіальної громади.

З повагою Ірина Констанкевич, народний депутат України 

Comments


bottom of page