top of page

Звернення Ірини Констанкевич до людей, які повернулися з-за кордону


Шановні краяни!

Звертаюся, передусім, до тих людей, які упродовж останніх днів повернулися з-за кордону.

Ми всі розуміємо, що пандемічна хвороба диктує нам свій сценарій розвитку сьогодення. Але, поруч з емоціями, у вирі яких ми всі мимоволі перебуваємо, закликаю вас, не нехтувати найціннішим — здоров'ям та життям ваших найдорожчих людей.

Що для цього потрібно зробити? По-перше, докласти максимум зусиль, аби 14 днів залишитися в самоізоляції. По-друге, пояснити своїм рідним та близьким щодо необхідності цього засобу безпеки. По-третє, у разі погіршення самопочуття негайно звернутися до сімейного лікаря.

Ви можете не мати жодного симптому коронавірусу упродовж кількох днів і навіть тижнів, гарно почуватися. Але ніхто не може бути впевненим, що у той же час ви не є носієм цієї небезпечної хвороби і не завдаєте шкоду здоров'ю найрідніших.

В Україні на законодавчому рівні вже передбачені чималі штрафи за порушення карантину. Їх розмір складає від 17 до 34 тисяч гривень. Але навіть такі суми — це ніщо у порівнянні з життям. З життям тих людей, до яких ви повернулися, тих громад, у яких ви мешкаєте, тих людей, яких ви любите і які люблять вас.

Ще сьогодні ми можемо сповільнити темпи поширення коронавірусу. Завтра може бути вже пізно.

Commentaires


bottom of page