top of page

«ЗЕМЕЛЬНИЙ ЗАКОН НЕ ЗАХИЩАЄ УКРАЇНСЬКОГО ФЕРМЕРА, ТОМУ ЙОГО НЕ ПІДТРИМУВАТИМЕМО»


Головна тема сьогоднішнього дня – земля. Верховна Рада розглядатиме закон про землю у другому читанні. За попередньою інформацією, участь у засіданні парламенту може взяти і Президент Володимир Зеленський. Тим часом під будівлею парламенту вже зібралися аграрники: вони протестують проти впровадження ринку землі.

Сьогоднішнє засідання Верховної Ради називають тестом «на виживання» для нардепів. Не виключено, що воно може продовжитися і до ранку п’ятниці.

«Вчора народні депутати допізна працювали в групах та фракціях. Когось з парламентарів переконували, а когось залякували. Використовуються різні способи, аби вплинути на депутатів. Зокрема і вдаються до тих, якими послуговувалася попередня влада. Я не кажу про фізичний тиск, але навіть спектр дії психологічного впливу достатньо широкий», – зазначила народний депутат України Ірина Констанкевич в ефірі телеканалу «Наш».

Ірина Констанкевич наголосила, що депутатська група «За майбутнє», до складу якої вона входить, не голосуватиме за земельний законопроект у нинішньому варіанті.

«Ми неодноразово пояснювали таке своє рішення. Згідно із документом, український фермер лишається не захищеним. Тому чимало наших правок стосувалося саме гарантій для українських фермерів. Звичайно великий агробізнес повинен також розвиватися, але наповнюючи бюджет нашої країни, а не офшорні зони», – зауважила нардеп.

Під час підготовки законопроєкт №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» отримав понад чотири тисячі поправок і пропозицій від народних депутатів.

Comments


bottom of page