top of page

ЗУСТРІЧ ІЗ ДЕПУТАТСЬКИМ КОРПУСОМ МАНЕВИЧЧИНИ


Представники депутатських фракцій Маневицької селищної ради озвучили народній депутатці Ірині Констанкевич низку проблем, які потрібно якнайшвидше вирішувати. «Позитивно, що депутати бачать шляхи вирішення проблем», - прокоментувала народна обраниця.

1. Маневицька районна лікарня. Ірину Констанкевич поінформували, що за «ковідні» кошти для Маневицької лікарні мають закупити автомобіль для транспортування пацієнтів та кисневу станцію. У 2020 році було укладено 9 пакетів медичних послуг із НСЗУ, тому на перспективу керівництво Маневицької райлікарні має збільшувати кількість медичних послуг.

2. Маневицький професійний ліцей. Депутати запропонували створити на базі Маневицького ВПУ спеціальність, де б студентів навчали обробці сировини бурштину. КП «Волиньприродоесурс», що функціонує на Маневиччині сплачує ПДФО та рентну плату за користування надрами для видобування бурштину. Тому забезпечення спеціалізованими кадрами буде додатковим фінансовим надходженням до місцевого бюджету і уможливить створення нових робочих місць.

3. Тарифне питання. Раніше Кабмін позбавив мешканців 30-кілометрової зони поблизу АЕС 30% знижки за електроенергії, яка була передбачена саме для таких територій. Ірина Констанкевич зазначила: «Разом з колегами з депутатської групи «Партія «За майбутнє» зареєстрували у ВРУ проєкт Постанови № 4609 про запровадження річного мораторію на підвищення цін на тарифи, доставку, скасування пільг на електроенергію для жителів 30-ти кілометрової зони ризику АЕС. Поки уряд нас не хоче чути».

Comments


bottom of page