top of page

«З ЛЮДЬМИ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ»: НА ПОЛІССІ ПРАЦЮЮТЬ І ВІДПОЧИВАЮТЬ РАЗОМ З НАРДЕПОМ


Кожне село має свою історію, традиції та улюблені свята. Одним із таких свят є День села.

16 червня, у неділю, день народження відзначає село Прилісне, що у Маневицькому районі.

На святкування зійшлося чимало жителів та гостей села. Привітати прилісненців зі святом приїхала і народний депутат Ірина Констанкевич.

«День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селищі з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як день села, кожен відчуває себе частиною великої родини», - наголосила Ірина Констанкевич.

Подяками народного депутата були відзначені найактивніші жителі села, зокрема: Валерій Євпак, - народний умілець, майстер зі столярства та різьби по дереру, Антоніна Янко – ветеран праці охорони здоров’я, Таїся Омелюк, - медична сестра Прилісненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Володимир Коваль – член виконавчого комітету Прилісненської селищної ради, Валентина Ліщук – вчитель молодших класів опорного закладу – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Прилісне.

Існує така тенденція, що в селах подібні свята проходять задушевно і щиро, а все тому, що люди добре знають один одного, вітаються при зустрічі та допомагають один одному за потреби. І в цьому ми ще раз переконалися, побувавши на святкуванні. Неабияк задоволені приліс ненці і своїм нардепом, кажуть, що іншого їм не треба, адже Ірина Констанкевич працює з людьми і для людей, тай відпочивати вони вміють теж разом.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page