З НАДІЄЮ СПОДІВАЮСЬ ПРО ДЕРЖАВУ НА ЗАХИСТІ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ


У Міжнародний день захисту дітей народна депутатка Ірина Констанкевич разом із членами Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики під час брифінгу привітали дітей та батьків зі святом та представили роботи дітей із інвалідністю. Ці діти попри складні випробування долі знайшли шлях розкрити свої творчі здібності і таланти.

Ірина Констанкевич наголосила, що обов‘язок парламентарів і виконавчої влади робити усе, аби діти з особливими потребами були захищені державою, мали можливість вчитися та розвивати свої творчі здібності. Особливо актуально це для дітей, що живуть у селах, малих містечках, або в районах, які ще досі забруднені радіоактивним Чорнобилем.

23 округ Ірина Констанкевич представила картиною Тимофія Вакуліча «З надією сподіваюсь».

Тимофій Вакулич навчається у 6 класі Черевахівської гімназії Маневицької селищної ради Волинської області. У нього інвалідність III групи.

Крім малювання, Тимофію до вподоби грати в футбол і доглядати домашніх улюбленців, особливо собаку на ім’я Малиш. Мріє стати пожежником, щоб допомагати людям, рятувати життя. Також любить допомагати татові лагодити машину.