«КАДРИ МІНЯЮТЬ, А ТРЕБА - СИСТЕМУ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРО ЗАТРИМАННЯ ОЛЕСЯ ІВАЩЕНКА


Начальника Головного управління Держгеокадастру на Волині Олеся Іващенка спіймали "на-гарячому" при отриманні хабара у 20 тисяч доларів.

Як згодом стало відомо, Олесь Іващенко передав у приватну власність громадянам земельні ділянки, які належать до водного фонду та особливо цінних земель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗА ЗАПИТОМ ВОЛИНСЬКОГО НАРДЕПА НАЦПОЛІЦІЯ РОЗСЛІДУЄ ФАКТИ АГІТАЦІЇ ЗА ПОРОШЕНКА КОШТОМ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ Ковельська місцева прокуратура повідомила про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам, виконувачу обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області. У серпні минулого року посадовець, будучи обізнаним про належність трьох земельних ділянок площею 1 га кожна за межами населеного пункту на території Пульмівської сільської ради Шацького району до земель водного фонду та особливо цінних земель, без проведення обов’язкової державної експертизи землевпорядної документації підписав та видав накази, якими затвердив проекти землеустрою про відведення ділянок у власність громадянам. При цьому відомості про ґрунтовий покрив та категорію земель не відповідали дійсності. На підставі наказів у Державний реєстр речових прав на нерухоме майно було внесено відомості про реєстрацію права власності на три ділянки вартістю понад 1 млн грн. кожна за громадянами - і з власності держави ці ділянки незаконно вибули. Нині виконувача обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру в області підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

«Як коментувати ці новини в контексті того, що як учасникам бойових дій землю надати - немає, як Прилісненській ОТГ передати те, що законом передбачено - немає і так десятки разів - немає, не можна..... Доки триватиме це злочинне потурання грабежу своїх же людей. Доки..... Як народний депутат я підготувала десятки листів про зловживання у Держгеокадастрі. І тепер немає полегшення від того, що затримали цього "начальника" . На його місце прийде інший, не факт, що не такий самий. Однозначно треба ламати корупційну систему», - наголосила у коментарі народний депутат Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook