top of page

КАНДИДАТ У ПРЕЗИДЕНТИ ОЛЕКСАНДР ШЕВЧЕНКО ПОБУВАВ НА МАНЕВИЧЧИНІ. Фоторепортаж


Вже другий день поспіль на Волині з робочим візитом перебуває кандидат в президенти від політичної партії УКРОП Олександр Шевченко. Зокрема, сьогодні Олександр Леонідович завітав на Маневиччину.

Найперше кандидат у президенти побував на ДП «Волиньторф», оглянув підприємство та поспілкувався з колективом. Директор підприємства Іван Киричик розповів, що вже кілька років ДП «Волиньторф» не може отримати дозволи на освоєння нових земель для видобутку торфосировини.
«Хоча ми є одним з найбільших бюджетоутворюючих підприємств Маневицького району. Ще трохи – і «Волиньторф» просто перестане існувати. 400 людей просто втратять роботу. Ймовірно, підприємство навмисне хочуть довести до банкрутства і віддати у приватні руки», - наголосив Іван Киричик.


Олександр Шевченко наголосив, що нині діюча влада, своїми злочинними схемами, хоче все передати в приватні руки та довести українців до зубожіння.

Опісля відбулася зустріч Олександра Шевченка з місцевою громадою.  У залі всім не вистачає місця, а розмова триває більше двох годин. Поговорили про все: мізерні зарплати та пенсії, децентралізацію, медичну реформу та нинішню владу, яка довела українців до зубожіння.

«В нас країна, яку неможливо вбити, хто б не намагався це зробити. Ми маємо все: родючі землі, гори, море, корисні копалини, а нинішня влада намагається все це розграбувати, тож вже 31 березня ми маємо шанс все це припинити, і дати шанс їм подумати над своїми вчинками, а думати вони будуть у буцегарні», - наголосив Олександр Шевченко.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

bottom of page