top of page

"КАТАСТРОФА" У КАМІНЬ-КАШИРСЬКОМУ РАЙОНІ: ІЗ 30 ТИСЯЧ ПОДАТКИ СПЛАЧУЄ ЛИШЕ 6 ТИСЯЧ


До Камінь-Каширського районного управління Пенсійного фонду України два роки тому увійшли Маневицький та Любешівський райони. Народний депутат Ірина Констанкевич, яка турбується про пенсіонерів свого округу поцікавилась як вплинула реорганізація на надання послуг та яка ситуація з наповненням пенсійного фонду.

Начальник Камінь-Каширського пенсійного фонду Валерій Должков переконаний, що найбільшою проблемою для наповнення є нелегальна підприємницька діяльність в районі: зарплати в конвертах, несплата податків нелегальними підприємцями.

«Ми як об’єднане управління трьох районів виплачуємо сьогодні 80 мільйонів 600 тисяч гривень пенсій, а зі сплачених податків отримуємо 28 відсотків від потреби», - наголошує чиновник.


У Камінь-Каширському районі із 30 тисяч людей працездатного віку офіційно працюючих і тих, хто платить податки лише 6 тисяч.

«Коли ми отримали інформацію із бази фіскальної служби, то виявилось, що у нас більше 6 мільйонів боргу по об’єднаному управлінню», - наголошує Валерій Должков.

Спеціалісти управління кажуть, що змінити ситуацію не в їх силах, проте на своєму рівні стараються допомогти кожному відвідувачу.

Пенсіонерка Галина Кіндратівна 40 років життя присвятила освіті, жінка філософськи роздумує про розмір пенсій та навчилась задовольнятись тим, що має.

Питання пенсій є пріоритетним у роботі народного депутата Ірини Констанкевич, адже чи не у кожному селі, які відвідує нардеп це є питанням номер один. Також депутатами від УКРОПу було підготовлено цілий ряд законопроектів що стосуються пенсійного забезпечення.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

bottom of page