top of page

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ МОЛОДИХ МАМ ДО НАРДЕПА


Актуальну для усіх мам проблему озвучила днями у соціальній мережі Facebook Ольга Фрідріх – про відсутність у приміщенні Любешівської центральної районної лікарні кімнати матері і дитини. 

«Сьогодні стикнулася із неприємною ситуацією: захворів синок (1 рік). Поїхали в поліклініку. Аналізи чекати до після обіду. А кімнати матері і дитини нема!!!!! Дитину ніде переодягти, ніде погодувати, хоче спатки... Отож, прошу проголосувати за облаштування у поліклініці такої кімнати!» - написала Ольга.

Колективне звернення, щодо облаштування кімнати надійшло від молодих мам  на адресу народного депутата Ірини Констанкевич. Із звернення стало відомо, що така кімната донедавна функціонувала, але станом на сьогодні, з невідомих причин вона ліквідована. Заявники скаржаться, що матері, які приїжджають з малими дітьми на прийом до лікаря-педіатра з віддалених населених пунктів, не мають змоги в нормальних умовах переодягнути та нагодувати дітей так як це доводиться робити в коридорі. Така ситуація створює незручності не лише батькам, а й оточуючим пацієнтам та лікарям.

Відповідне депутатське звернення Ірина Констанкевич направила  голові Любешівської районної ради Петру Нагорному та пообіцяла тримати це питання на особистому контролі.

У коментарях під дописом користувачі соцмережі озвучували свою думку про необхідність облаштування такої кімнати. Більше того, як написала Оксана Кух, кімната здорової дитини раніше була. Але її ліквідували, натомість зробили там ще один кабінет. Тож Олена Набойчик запропонувала зареєструвати відповідну петицію на сайті Любешівської громади.

Селищний голова Олег Кух вважає, що облаштувати таку кімнату з усім необхідним інвентарем у Любешівській ЦРЛ можливо. І Центр первинної медико-санітарної допомоги, що підпорядковується селищній раді, спроможний це зробити. Проте проблема полягає у відсутності приміщення, бо ж і сам Центр змушений орендувати кабінети в районної лікарні.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Commentaires


bottom of page