top of page

«КОЛИСЬ КРІПАК СТОЯВ НА ОДНІЙ НОЗІ, ТА Й ТА БУЛА ОГОРОДЖЕНА», - ЖИТЕЛІ СЕЛА ЛІСОВЕ


Про село Лісове, що у Маневицькому районі дізналася уся Україна в 2015 році, коли до туди з’їхались декілька тисяч нелегальних бурштинокопачів, заспокоювати яких прибула поліція, армія та навіть губернатор. Виділення земель громади «лівим» людям пов’язують з підвищеним інтересом до сонячного каміння.

Віталій Шмигельський – з числа тих, хто під час місцевих виборів вирішили довести, що при належному керівництві в української глибинки є майбутнє. На плечі колишнього вчителя одразу випало чимало випробувань: від кількатисячних навал бурштинокопачів, про які дізналась вся країна, до «війн» за землі громади з тодішнім очільником Держгеокадастру у Волинській області Василем Василенком і його підлеглими.

Нещодавно під час роботи на окрузі у Лісовому побувала і народний депутат України Ірина Констанкевич. Найперше парламентар відзвітувалася перед сільською громадою за зроблене.
Сьогодні селян найбільше турбує пенсійна реформа та закриття відділень «Укрпошти», адже тоді не буде кому приносити пенсію.

Ірина Констанкевич розповіла, що керівництво «Укрпошти» зайняло позицію, що держава має їх дофінансовувати за те, що они розносять пенсії. Крім того люди передплачують і пресу, адже у віддалених селах про інтернет, а тепер і про телебачення доводиться тільки мріяти. Однак і тут не без проблем, адже цього місяця газети так і не дійшли до людей.

Переймаються селяни і земельними питаннями, адже побоюються, що якщо знімуть мораторій, то вони залишаться біля «розбитого корита».

«Колись кріпак стояв на одній нозі, та й та була огороджена, тож і ми можемо опинитися в такій ситуації», - бідкаються лісовці.

Опісля Ірина Констанкевич оглянула приміщення місцевої школи, поспілкувалася з вчителями та дітьми.  До слова, у Лісовому за ініціативи нардепа зроблено чимало добрих справ, зокрема, за підтримки фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» встановлено дитячий майданчик, придбано медобладнання для місцевого ФАПУ, а місцева бібліотека поповнилася новими книгами.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comentários


bottom of page