top of page

КОЛИ ДЕРЖАВА ПОЧНЕ ФІНАНСУВАТИ ПРОГРАМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН?


Верховна Рада України підтримала Проєкт Постанови №5251 про невідкладні заходи щодо забезпечення реалізації права громадян на житло.

Народна депутатка Ірина Констанкевич, членикня групи «Партія «За майбутнє» під час виступу у парламенті зазначила: «Депутатська група-мажоритарників «За майбутнє» підтримує законодавчі ініціативи щодо вирішення житлової проблеми. Це є гострою соціальною проблемою. Адже відсутність житла в Україні - одна з найбільш актуальних проблем, особливо для молоді. Після ухвалення Постанови, яка передбачає зобов’язати уряд діяти у вирішенні цього питання, очікуємо реакції від уряду, зокрема конкретні кроки для фінансування житла пільгових категорій громадян: молоді, бюджетників, військовослужбовців».

Про що Постанова?

1. Кабінету Міністрів України доручається забезпечити проведення збору інформації та комплексний (змістовний) аналіз стану забезпечення громадян житлом за категоріями, у розрізі областей, міст, ОТГ, а також в цілому по країні.

2. на підставі отриманої інформації профільні міністерства мають розробити та подати на затвердження КМУ нормативно-правові акти для забезпечення реалізації права громадян на житло, а також проєкти законів, які мають бути внесені до ВРУ.

3. за результатами проведеного аналізу у тримісячний строк має бути затверджена Програми дій Уряду щодо вжиття невідкладних заходів для реалізації права громадян на житло.

Comments


bottom of page