top of page

КОЛИ ДУМАТИ БУДЕМО?


У селі Радошинка, що у Камінь-Каширському районі проживає всього 245 жителів, селяни заледве зводять кінці з кінцями, нарікають, що влада про них забула, проте продовжують голосувати за неї.

Під час нещодавнього візиту до Камінь-Каширського району народний депутат Ірина Констанкевич завітала в село Радошинка, де у приміщенні місцевої школи зустрілася з місцевою громадою. До слова нардеп побувала майже у всіх селах району, тож про проблеми селян знає не з чуток.У місцевій школі навчається всього 36 учнів. Директор закладу Микола Нескорик каже, головна проблема у тому, що молодь виїжджає з села у пошуках кращого життя та зазвичай не повертаються на рідну землю.

Діти у радо шинці талановиті та мають бажання розвиватися, щороку приймають участь у різних конкурсах та олімпіадах, де займають призові місця, проте місцеві жителі бояться, що школу невдовзі можуть закрити.

Серед цілого ряду проблем найбільше селян турбує доступність медичної послуги. У селі є ФАП, але молоденькій фельдшерці доводиться добиратися на роботу аж з Камінь-Каширського і робити дві пересадки, за що вона отримує три тисячі гривень, із них тисячу витрачає на дорогу.

Сімейший лікар, з яким радошинці уклали угоди знаходиться у сусідньому селі Карасин, а в Радошинці його ще не бачили. Тож щоб отримати консультацію вузького спеціаліста жителям села Радошинка доводиться їхати в Карасин за направленням від сімейного лікаря, а потім в Камінь-Каширську районну лікарню, а це кільканадцять кілометрів.

Це неабияк обурило народного депутата Ірину Констанкевич, адже вона переконана, що так звана медична реформа повністю дискредитувала себе, а лікарська послуга стала недоступною.

Турбує місцевих мешканців і пенсійне забезпечення, бездоріжжя, відсутність Інтернету і багато іншого, а жодне звернення людей не залишиться без уваги на нардепа.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page