top of page

Коли працюють для людей - бачимо результат


Народна депутатка Ірина Констанкевич відвідала Карасиньску школу Маневицького району і зазначає: «В Карасинській школі Маневицького району нас чекало свято. За короткий час: 11 місяців!!! (15 вересня 2019 почали ремонт) вдалося провести відбудову школи і вже з вересня 133 дитини будуть навчатися в новій, красивій школі і затишних класних кімнатах.»

Школа контрастів: ще рік тому це була школа 19 століття, без нормального опалення, жахливими умовами навчання для дітей та праці для вчителів. Зараз заклад є прикладом і доказом, що можна працювати на перспективу.

Ірина Констанкевич пригадує: «Я була свідком цього перевтілення. Сільський голова Ігор Терещенко взяв на себе зобов‘язання відремонтувати - і маємо результат.»

Ігор Терещенко розповідає: «Ідея реконструкції школи виникла в 2016 році, коли мене обрали головою ОТГ. Проаналізував ситуацію, визначився і вирішив діяти. Кошторис вийшов орієнтовно 50-54млн. Це була дуже велика сума. Тому вирішили реконструювати частину старого приміщення, з добудовою 8 класних кімнат. Вийшли на 10 млн.»

«На 40 млн можна було б забезпечити дітей ще 4 школами! Але ж наші чиновники думають не про розвиток дітей і гроші скеровуються точно не на освітнє серидовище. Тому й люди вимушені дбати самі за себе.. державі не до того..», - зауважує нардеп

Ось як буває, коли дбаючи за спільне майно, спільні інтереси та спільне майбутнє, не крадучи, можна реалізовувати такі проєкти!!

Comments


bottom of page