top of page

КОЛИ ШКОЛИ ОТРИМАЮТЬ ІНТЕРНЕТ-ПІДКЛЮЧЕННЯ??


2531 школи в Україні не мають можливості підключитись до якісного інтернету, через відсутність оптичного провайдера (за даними Міністерства цифрової трансформації. Зокрема, «Березновільська гімназія» села Березна Воля Любешівського району не підключена до інтернету.

Якісне інтернет-підключення сьогодні вкрай важливе. Перш за все, в умовах пандемії COVID-19 з можливим сценарієм організації навчання у дистанційній формі інтернет надзвичайно потрібен.

Для якнайшвидшого вирішення цієї проблеми народна депутатка Ірина Констанкевич скерувала відповідні депутатські звернення до Тимчасово виконуючого обов‘язки Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, Віцепрем’єр-міністра цифрової трансформації Михайла Федорова та Заступника Міністра цифрової трансформації з питань розвитку інфраструктури Олексія Шелеста.

Нещодавно Мінцифри вперше в Україні провело детальне дослідження підключення соціальних об’єктів до фіксованого інтернету, зокрема шкіл. Всього на Волині планується підключити 32 школи до інтернету, на 23 окрузі кількість таких шкіл близько 9. І «Березновільська гімназія» є також в цьому Переліку.

         «Це втішає. Очікуємо схвалення від Міністерств та розпочинаємо роботи з підключення гімназії до інтернету», - зазначає Ірина Констанкевич.

Comments


bottom of page