КОЛКІВЧАНИ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛИЩА


У такі свята, як День селища, кожен його житель відчуває себе частиною великої родини, частиною своєї могутньої батьківщини. Усі ми об'єднані любов'ю до нашого селища, працею, добром, милосердям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ГРУДКАХ З РОЗМАХОМ СВЯТКУВАЛИ ІВАНА КУПАЛА

Вчора, 15 липня на центральному стадіоні селища Колки  пройшли масові гуляння з нагоди Дня селища.Вітав односельців селищний голова Олександр Палінкевич наголосивши, що селище Колки має славну історію, а також, зазнавало багато катаклізмів і руйнувань,однак Колки вистояли і процвітають.

Привітати колківчан приїхала і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Понад вісім століть має історія вашого селища, але не століття творять історію, історію творять люди. Саме Колківською республікою ми прославлені у світі, а також людьми – чесними, щирими, патріотами своєї землі. Щиро бажаю вам здоров’я, щастя, добробуту та успіхів у всіх починаннях», - наголосила Ірина Констанкевич.

За вагомий внесок у розвиток громади та з нагоди Дня селища подяками та цінними подарунками нагороджені: Оксана Клепанчук – практичний психолог ОЗНВК «Колківська загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.-ліцей», Людмила Теслюк - завідуюча амбулаторією загальної практики сімейної медицини смт Колки, Олеся Положевець -   громадська діячка, голові батьківського комітету ОЗНВК «Колківська загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.-ліцей», Наталія Рейкіна – інженер з охорони праці ДП «Колківське лісове господарство».

Вітав жителів селища зі святом і Андрій Авраменко - директор Волинської школи вищої спортивної майстерності. Він – важкоатлет, пауерліфер, розуміючий керівник, депутат Луцької міської ради. Приїхав почесний гість не з порожніми руками, а з необхідним атрибутом для місцевих важкоатлетів – спортивною штангою.

… Батьківщина — це рідний дім, де на тебе чекають завжди з любов'ю і надією; це місце, до якого людина завжди повертається, де б вона не мандрувала у світі…

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook