top of page

КОЛКІВЧАНИ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛИЩА


У такі свята, як День селища, кожен його житель відчуває себе частиною великої родини, частиною своєї могутньої батьківщини. Усі ми об'єднані любов'ю до нашого селища, працею, добром, милосердям.

Вчора, 15 липня на центральному стадіоні селища Колки  пройшли масові гуляння з нагоди Дня селища.Вітав односельців селищний голова Олександр Палінкевич наголосивши, що селище Колки має славну історію, а також, зазнавало багато катаклізмів і руйнувань,однак Колки вистояли і процвітають.

Привітати колківчан приїхала і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Понад вісім століть має історія вашого селища, але не століття творять історію, історію творять люди. Саме Колківською республікою ми прославлені у світі, а також людьми – чесними, щирими, патріотами своєї землі. Щиро бажаю вам здоров’я, щастя, добробуту та успіхів у всіх починаннях», - наголосила Ірина Констанкевич.

За вагомий внесок у розвиток громади та з нагоди Дня селища подяками та цінними подарунками нагороджені: Оксана Клепанчук – практичний психолог ОЗНВК «Колківська загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.-ліцей», Людмила Теслюк - завідуюча амбулаторією загальної практики сімейної медицини смт Колки, Олеся Положевець -   громадська діячка, голові батьківського комітету ОЗНВК «Колківська загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.-ліцей», Наталія Рейкіна – інженер з охорони праці ДП «Колківське лісове господарство».

Вітав жителів селища зі святом і Андрій Авраменко - директор Волинської школи вищої спортивної майстерності. Він – важкоатлет, пауерліфер, розуміючий керівник, депутат Луцької міської ради. Приїхав почесний гість не з порожніми руками, а з необхідним атрибутом для місцевих важкоатлетів – спортивною штангою.

… Батьківщина — це рідний дім, де на тебе чекають завжди з любов'ю і надією; це місце, до якого людина завжди повертається, де б вона не мандрувала у світі…

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Opmerkingen


bottom of page